Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
   Kontakt
ZGODZIO.PL
 
ul. Młodzieńcza 11A
03-655 Warszawa
Tel : (22) 677 86 60
Fax : (22) 744 00 77
e-mail : info@zgodzio.pl
 
więcej >>
   Zaufali nam
 

 

Wydruki solwentowe należą do nowoczesnych technik druku wielkoformatowego i są doskonałym nośnikiem reklamy każdego przedsięwzięcia. Sprawdzają się one w ramach pojedynczych lub niskonakładowych realizacji kampanii reklamy wielkoformatowej. Wydruk solwentowy to gwarancja uzyskania niezwykłych efektów wizualnych i estetycznych.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji w głównej mierze technologii solwentowej, możemy drukować wydruki w dowolnym formacie, charakteryzujące się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne, promienie UV i ścieranie. Cechy te powodują, że wydruki solwentowe wykorzystywane są w ekspozycjach wewnętrznych - np.: reklamy podłogowe, systemy prezentacyjne; jak i zewnętrznych - np.: wolnostojące tablice reklamowe, wielkoformatowe reklamy na budynkach, reklamy na środkach transportu czy reklamy w witrynach sklepowych. Druk solwentowy wykonywany jest na materiałach typu: folia samoprzylepna, banery reklamowe, siatka mesh, folia one way vision, papier blueback i ma on zastosowanie w produkcji kasetonach reklamowych, bilboardów reklamowych, oklejaniu samochodów, systemów wystawienniczych i wielu innych. Teraz, Szanowny Kliencie możesz drukować u Nas w dużym formacie z najwyższą jakością, przygotować ekspozycje na targi, eventy, prezentacje, rozreklamować się.

Folia jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów przy druku wielkoformatowych reklam. Dzięki warstwie kleju uzyskujemy możliwość umieszczenia jej na materiałach powszechnie używanych w reklamie - PCV, pleksi, szkło. Specjalne powleczenie gwarantuje żywe barwy, dzięki którym wzrasta atrakcyjność wydruku. Folie są odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura i woda. Druk na folii samoprzylepnej ma zastosowanie na płaskich i regularnych powierzchniach. Najczęściej używana jest w trwałych aplikacjach promocyjnych, wewnętrznych i zewnętrznych oznaczeniach punktów sprzedaży.

Baner front light materiał banerowy to tkanina o nośniku poliestrowym z powłoką PCV. Jest mocny i trwały a zarazem bardzo elastyczny i lekki. Wykorzystywany przy dużych powierzchniach reklamowych na budynkach, a także jako materiał na flagi podwieszane, kurtyny dekoracyjne i wystawy. Dzięki możliwości łączenia poprzez zgrzewanie, zyskujemy dużą powierzchnię reklamy.

 

Siatka One Way Vision specjalne folie typu one way vision przeznaczone są do prac, w których zachodzi potrzeba zachowania widoczności od wewnątrz. Folie te posiadają małe otworki przepuszczające światło, tak, aby z jednej strony widoczna była grafika, a z drugiej strony można przez nie swobodnie patrzeć. Dzięki perforacji, światło przenika do pomieszczeń w 50%. Stosowana w reklamie na szybach pojazdów, najczęściej spotykana na autobusach komunikacji miejskiej, witrynach wystawienniczych, całych budynkach.

Siatka mesh materiał PCV o strukturze siatki. Lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używany jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych. Możliwość łączenia poprzez zgrzewanie, zyskujemy duża powierzchnię reklamy.

 

Papier blue back papier z charakterystyczną niebieską tylną warstwą blokującą prześwitywanie grafiki od spodu. Papier blueback jest odporny na wilgoć i promienie ultrafioletowe. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do bezpośredniego nakładania na billboardy, tablice informacyjne i ogłoszeniowe. Niebieski podkład uniemożliwia prześwitywanie zaklejonej pod spodem grafiki z poprzednich ekspozycji.

 

Plakat i citylight druk na papierach o gramaturze 170-250 g/m2. Rewers plakatu biały, co daje możliwość podświetlenia.

Flaga materiał poliestrowy. Po zadrukowaniu grafika jest widoczna z obu stron. Wykończenie przez obszywanie. Trwałość na zewnątrz powyżej 12 miesięcy. Można prać w zwykłej pralce.


Papier blue back papier z charakterystyczną niebieską tylną warstwą blokującą prześwitywanie grafiki od spodu. Papier blueback jest odporny na wilgoć i promienie ultrafioletowe. Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, do bezpośredniego nakładania na billboardy, tablice informacyjne i ogłoszeniowe. Niebieski podkład uniemożliwia prześwitywanie zaklejonej pod spodem grafiki z poprzednich ekspozycji.